Ogłoszenie zamieszczone 20.12.2017, w kategorii Firmy, usługi
Konfekcja towaru, pakowanie, przepakowywanie - ilustracja ogłoszenia Konfekcja towaru, pakowanie, przepakowywanie - ilustracja ogłoszenia Konfekcja towaru, pakowanie, przepakowywanie - ilustracja ogłoszenia

Konfekcja towaru, pakowanie, przepakowywanie

Świadczone przez nas usługi konfekcji towarów polegają na pakowaniu, przepakowaniu, sortowaniu, oznaczaniu lub konfekcji produktów w zestawy do sprzedaży w opakowania detaliczne i zbiorcze.

Usługę konfekcjonowania realizujemy w oparciu o prace manualne, których charakter nie pozwala na wykorzystanie maszyn pakujących. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników przy konfekcji różnego rodzajów produktów pozwala na realizowanie zleceń konfekcji nawet najbardziej skomplikowanych i złożonych.

Usługę konfekcjonowania towaru wykonujemy według określonych standardów wyznaczonych przez naszych partnerów biznesowych. Wyróżnia nas dbałość o wysoką jakość świadczonych usług, profesjonalna obsługa, konkurencyjne ceny oraz terminowość.
Działamy kompleksowo, precyzyjnie i skupiamy się na efektywności. Zaufaj naszej firmie, która posiada wieloletnie doświadczenie w konfekcji i nieustannie podnosi poziom świadczonych usług.

Proponujemy również niestandardowe formy konfekcji produktów.

Zapraszamy do współpracy!

lokalizacja: ul. Fabryczna 13 31-553 Kraków
e-mail: tomasz.kostrzewski@granum-polska.pl
telefon: 535 989 708

Ogłoszenie przeczytano 127 razy. Data wygaśnięcia: 18.02.2018

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net