Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 11.10.2018, w kategorii Ogłoszenia drobne
Silveris – Twój sklep z biżuterią ślubną - ilustracja ogłoszenia

Silveris – Twój sklep z biżuterią ślubną

Szukasz nietypowej srebrnej biżuterii? Mamy ją dla Ciebie! W ofercie sklepu Silveris znaleźć możesz wyjątkową i niecodzienną srebrną biżuterię, w tym: łańcuszki srebrne, broszki srebrne, łańcuszki srebrne oraz bransoletki i kolczyki srebrne. Znajdziesz u nas biżuterię z cyrkonią oraz kamieniami naturalnymi.

Polecamy kolczyki i bransoletki z naturalnymi kamieniami dopasowanymi do Ciebie. Wybierz bransoletki z wyjątkowym turkusem, opalem, szafirem, malachitem, onyksem czy uleksytem. W Silveris znajdziesz również ekskluzywną biżuterię Piasek Pustyni czy Noc Kairu.

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami biżuterii srebrnej (oraz|a także) naturalnego piękna, dlatego biżuteria z naszej oferty to wysokiej jakości srebro oraz naturalne kamienie. Prezentujemy biżuterię na ważne wyjścia – bankiety, bale, imprezy rodzinne oraz na co dzień – do szkoły, pracy czy na zakupy w galerii handlowej.

Silveris to ekskluzywna biżuteria srebrna właśnie dla Ciebie! Zobacz naszą galerię biżuterii i wybierz tę bransoletkę lub ten łańcuszek, który najbardziej pasuje do Twojej osobowości.

lokalizacja: Świdnik
e-mail: kontakt@silveris.pl
telefon: 732022226
www: http://silveris.pl

Ogłoszenie przeczytano 137 razy. Data wygaśnięcia: 10.11.2018

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net