Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 21.06.2018, w kategorii Praca

Doradca Klienta W.KRUK - Cuprum Arena - 1/2 etatu

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Istnieje od 1840 roku. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 100 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.
W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko
Doradca KlientaMiejsce pracy: Lubin Cuprum Arena

Zatrudnienie w wymiarze połowy etatu.Niezależnie od tego czy masz 20 +, 30 + czy 40+ lat dla nas istotna jest Twoja osobowość i to, co możesz zaoferować Klientom i współpracownikom.
Jeśli tak, jak my wierzysz w nieprzemijające piękno, pasjonuje Cię biżuteria i zegarki, posiadasz wewnętrzną motywację, chęć do pracy i wrodzony optymizm, dołącz do naszego zespołu!Oferujemy:o stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, o pracę w wymiarze 1/2 ETATU, o system szkoleń produktowych i sprzedażowych, o przyjazną atmosferę i wsparcie w pierwszych miesiącach pracy, o atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych, o dofinansowanie do karty MultiSport, o rozwój osobisty i satysfakcję z wykonywanej pracy.Osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy odpowiedzialna jest za profesjonalną obsługę Klienta, dbałość o wysokie standardy, realizację celów sprzedażowych oraz współpracę z całym zespołem.W.KRUK to marzenie kobiet i mężczyzn od 1840 roku. Jesteśmy przekonani, że za sukces naszej marki odpowiedzialni są ludzie, a najlepszy zespół doradców tworzą osoby w różnym wieku i z różnym doświadczeniem.

lokalizacja: Lubin
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 84 razy. Data wygaśnięcia: 21.07.2018 (przedluż czas emisji)

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net