Ogłoszenie zamieszczone 30.12.2017, w kategorii Praca

Ustawiacz maszyn - od zaraz!

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.Oferta dotyczy pracy w MIELCU.Liczba wakatów: 3Aktualnie dla naszego Klienta - firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Od Kandydatów oczekujemy:- doświadczenia na danym stanowisku lub wiedzy teoretycznej, która pozwoli na podjęcie pracy na tym stanowisku, - gotowości do pracy w systemie trzech zmian, - mile widziana znajomości branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.Nasz Klient oferuje:- atrakcyjne warunki zatrudnienia, - stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, - zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy, - umowę o pracę na pełen etat, - dobrą atmosferę pracy.
Jeśli spełniają Państwo warunki - Serdecznie zapraszamy do aplikowania!
Zapraszamy również do kontaktu mailowego
lub wizyty w biurze:ul. Wojska Polskiego 2A, 39-300 MielecZapraszamy również do kontaktu:695 060 655 / 17 788 72 95Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji"Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland(małpa)adecco.com.Do zadań osoby zatrudnionej na danym stanowisku należy:- pełna obsługa wtryskarek, - ustawianie parametrów maszyny do procesu wtryskowego tworzyw sztucznych, - montaż i demontaż form wtryskowych, - uzupełnianie dokumentacji technicznej.

lokalizacja: Mielec
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 181 razy. Data wygaśnięcia: 29.01.2018 (przedluż czas emisji)

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net