Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 04.06.2018, w kategorii Firmy, usługi
Uniwersytet Jagielloński w czołówce uczelni polskich. - ilustracja ogłoszenia Uniwersytet Jagielloński w czołówce uczelni polskich. - ilustracja ogłoszenia

Uniwersytet Jagielloński w czołówce uczelni polskich.

Któż by nie chciał studiować w kasztelu Kraka? Dzięki naszej przeglądarce dostosujesz dla siebie odpowiedni profil studiów.
Jeśli intrygują Cię nowe kultury i posiadasz ciekawość świata, interesuje Cię historia oraz bycie środowisk żydowskich w Polsce dobierz kierunek judaistyka.
Studia judaistyczne traktują jakże niezwykłych dziejów Żydów, ich kultury oraz literatury, a także języków żydowskich – hebrajskiego w wydaniu współczesnym i biblijnym oraz jidysz.
Jedyną krakowską uczelnią proponującą kandydatom na studia kierunek judaistyka jest Uniwersytet Jagielloński a konkretnie Instytut Judaistyki działający w ramach Wydziału Historycznego. Instytut mieści się w sercu Kazimierza, żydowskiej dzielnicy Krakowa, przy ulicy Józefa 19.
Studia judaistyczne wolno zacząć zarówno w zakresie licencjatu, jak i magisterium i jest jedyną uczelnią w Polsce, która prowadzi studia judaistyczne na obu stopniach.
Studia w Krakowie są dla uczniów bardzo atrakcyjne, jak i życie kulturalne, jakie Kraków ma do zaproponowania.
Po studiach zaś znacząca część absolwentów znajduje pracę w instytucjach działających w obszarze kultury. W muzeach, domach kultury, jak również organizacjach NGO. Wielu studentów specjalizuje się w ramach dalszej kariery naukowej, bądź podejmuje działalność w firmach o międzynarodowym zasięgu.
Namawiamy do przejrzenia aż 31 uczelni w Krakowie.

lokalizacja: Kraków
e-mail: imedia-group@o2.pl
telefon: (0-22) 616 06 15
www: http://www.uczelniekrakow.u...

Ogłoszenie przeczytano 234 razy. Data wygaśnięcia: 03.08.2018

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net