Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 08.10.2018, w kategorii Ogłoszenia drobne
Szafka dębowa ANTEROOM ekskluzywne meble dębowe - ilustracja ogłoszenia Szafka dębowa ANTEROOM ekskluzywne meble dębowe - ilustracja ogłoszenia

Szafka dębowa ANTEROOM ekskluzywne meble dębowe

Ciekawe rozwiązanie w postaci połączenia dwóch szafek poziomych i dwóch pionowych, dzięki swojej dynamicznej w formie bryle, szafka ANTEROOM z powodzeniem może zastąpić szafę w dziecięcym pokoju lub w biurze.

Wykonana z litego dębu o niepowtarzalnym usłojeniu i złocistym kolorze, o drzwiczkach z aluminiowymi uchwytami i systemem cichego domyku przyciąga uwagę tych, którzy poszukują nietuzinkowych mebli. Szafka sprawdzi się szczególnie w pomieszczeniach o nowoczesnym wystroju.

Szafka dębowa ANTEROOM jest meblem wykonanym w 100% z litego, wyselekcjonowanego, najwyższej klasy drewna. Dzięki wykorzystaniu litego drewna, a także dzięki ręcznemu wykończeniu i wyjątkowej dbałości o detale, każdy mebel z naszej stolarni jest unikalny.

Wszystkie nasze produkty, w tym również Szafka dębowa ANTEROOM może zostać wykonana w dowolnej kolorystyce. Na zdjęciach prezentujemy podstawową wersję kolorystyczną, odpowiadającą naturalnej barwie drewna.

Dodatkowo, chcąc oferować produkty maksymalnie dopasowane do potrzeb, każdy mebel możemy zmodyfikować zgodnie z życzeniem klienta. Możemy zmieniać wymiary, układ szuflad, układ drzwiczek i inne cechy.

Zapraszamy na naszą stronę internetową https://stolarnialobzow.pl/

lokalizacja: Łobzów
e-mail: biuro@stolarnialobzow.pl
telefon: 784 357 427
www: https://stolarnialobzow.pl/

Ogłoszenie przeczytano 243 razy. Data wygaśnięcia: 07.11.2018

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net