Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ślusarz (niemiecka umowa o pracę)

DAAR Personal Service GmbH jest liderem w branży HR na niemieckim rynku. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
możliwość wyjazdu własnym samochodem
Zapewniamy:
zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
wynagrodzenie 11-12 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości 50-60 EUR netto za każdy przepracowany dzień
pomoc w organizacji zakwaterowania
kontakt z biurem w języku polskim
nie prowadzimy ZEITKONTA
Kontakt:+48 576040707Zadania:
wykonywanie prac ślusarskich
montaż rur
dbałość o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

lokalizacja: 82049 Pullach

Ogłoszenie przeczytano 157 razy. Data wygaśnięcia: 28.10.2018 (przedluż czas emisji)