Ogłoszenie zamieszczone 04.02.2019, w kategorii Ogłoszenia drobne

TYNK DEKORACYJNY

TYNK DEKORACYJNY DO ZASTOSOWANIA NA POWIERZCHNIACH WEWNĘTRZNYCH I ELEWACJI
Tynk dekoracyjny Acmelight Antic pojemność 3, 7 kg +/- 3%
ZASTOSOWANIA: Do dekoracji powierzchni wewnętrznych i elewacji, z efektem świecenia.
SKŁAD: wapno, wypełniacze mineralne, luminofory, rozpuszczalnik, woda.
WŁAŚCIWOŚCI: Wodna dyspersja, która po wyschnięciu tworzy wysokiej jakości powłokę dekoracyjną, świecącą się w ciemności, odporną na wpływy atmosferyczne i mechaniczne.
ZAKRES ZASTOSOWANIA: Nakłada się na wszystkie wewnętrzne i zewnętrzne powierzchnie (twarde, czyste, suche, bez pozostałości poprzednich powłok), wstępnie obrobione gruntem głęboko penetrującym. Nie wymaga idealnie przygotowanej powierzchni.
WYKONYWANIE PRAC: Аcmelight Antic należy dobrze wymieszać, aż do uzyskania jednorodnej masy. W razie potrzeby rozcieńczyć wodą (do 10%). Nakładać szpachelką ze stali nierdzewnej w jednej lub dwóch warstwach, w zależności od pożądanego efektu. Dla uzyskania dobrej jakości ostatecznej powłoki dekoracyjnej zaleca się stosowanie wosku ochronnego lub lazuru na bazie wody z możliwością tonowania w pastelowych kolorach. Produkt można nanosić różnymi technikami w celu uzyskania różnych efektów. Wykonywać prace w temperaturze od +5 do + 30 stopni.
ZUŻYCIE: W zależności od wybranej techniki średnie zużycie materiału wynosi 1, 2 kg/m2 w przypadku nałożenia w jednej warstwie.

lokalizacja: Łódź
e-mail: acmelightseo@gmail.com
telefon: +38 068 401 34 61
komunikator: Skype: acmelight_support_gm
www: http://www.acmelight.eu

Ogłoszenie przeczytano 210 razy. Data wygaśnięcia: 06.03.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net