Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Administrator SharePoint

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.
Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!
Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy w Warszawie Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
co najmniej 4 letnie doświadczenie w administracji i zarządzaniu dużymi środowiskami MS SharePoint 2010/2013/2016 (farmy wieloserwerowe),
biegła znajomość MS SQL, PowerShell,
dobra znajomość systemów operacyjnych: Windows Server 2012/2016,
techniczna wiedza w zakresie IIS,
umiejętność pracy zespołowej oraz planowania pracy własnej.
Dodatkowym atutem będzie:
doświadczenie w procesie migracji i upgrade środowiska SharePoint 2010 i SharePoint 2013 do wersji SharePoint 2016/2019,
znajomość konfiguracji DMS na dedykowanej farmie SharePoint 2013,
doświadczenie w administracji MS Project Server,
znajomość narzędzi SCOM, Nagios, DocAve, Metalogix, SPDocKit, SysKit Insights,
znajomość technologii/protokołów: DNS, TCP/IP, Kerberos, SSL , DHCP, GPO,
znajomość ASP.NET,
certyfikat Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE), Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA),
znajomość produktów do tworzenia przepływów pracy, np. WebCon, K2,
znajomość metodyki SCRUM, ITIL.
Dołącz do nas, a skorzystasz z:
indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
bonusu relokacyjnego, żeby być bliżej nas - jeżeli potrzebujesz,
karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.
Zadania:
administracja środowisk SharePoint 2010 oraz SharePoint 2013, docelowo SharePoint 2016 lub 2019,
utrzymanie oraz rozwój przypisanych usług IT według określonych parametrów SLA,
utrzymanie aktualnej wersji środowisk SharePoint poprzez zapewnienie bieżących aktualizacji,
identyfikacja potencjalnych problemów z listy incydentów dotyczących podległych środowisk SharePoint,
wsparcie w procesie migracji i upgrade SharePoint 2010 i 2013 do wersji SharePoint 2016/2019,
aktualizacja dokumentacji środowisk SharePoint w zakresie obowiązujących procedur administratora oraz konfiguracji serwerów i aplikacji,
automatyzacja zadań administracyjnych i monitoringu środowisk,
udział w projektach informatycznych.

lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie przeczytano 93 razy. Data wygaśnięcia: 30.08.2019 (przedluż czas emisji)