Takie og這szenie nie istnieje. Poni瞠j znajduje si losowo wybrane og這szenie:

Og這szenie zamieszczone 28.03.2019, w kategorii Praca
奸usarz/ mechanik przemys這wy (K/M) - ilustracja og這szenia

奸usarz/ mechanik przemys這wy (K/M)

Poszukujemy 奸usarza/ mechanika przemys這wego dla naszego partnera z Niemiec do pracy w okolicy miejscowo軼i – Passau (PL: Pasawa)

Opis stanowiska:
 czytanie z zrozumieniem rysunk闚 technicznych,
 konserwowanie profilaktyczna i naprawa maszyn produkcyjnych,
 wprowadzanie usprawnie techniczny zleconych przez firm,
 monta demonta urz康ze produkcyjnych,
 odpowiedzialno嗆 za sprawno嗆 techniczn urz康ze i maszyn

Oferujemy:
 atrakcyjne wynagrodzenie 11, 83 Euro brutto/h + 25 Euro diety,
 zakwaterowanie op豉cane przez pracodawc,
 niemiecka umowa o prac oraz pe軟y pakiet socjalny,
 mo磧iwo嗆 przej璚ia przez niemieckiego pracodawc,
 wsparcie polskiego koordynatora w Niemczech.
Wymagania:
 uko鎍zone szkolenie jako mechanik przemys這wy/ monter,
 wiedza na temat nowych technologii sterowanych komputerowo,
 wymagana komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego,
 mile widziane w豉sne prawo jazdy i samoch鏚,

Osoby zainteresowane prosimy o nades豉nie CV na nasz adres,
mailowy: tischbierek@diwa-personalservice.pl
lub
kontakt telefoniczny do opiekuna oferty pana Micha豉,
+48 887 029 961.

www.diwapolska.pl
Diwa Personalservice jest nowoczesn firm w dziedzinie 鈍iadczenia us逝g personalnych, kt鏎a dysponuje zwart sieci oddzia堯w na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Nasz mocn stron jest blisko嗆 oraz dost瘼no嗆 dla ludzi. Z naszym 35-letnim do鈍iadczeniem i stabiln pozycj proponujemy rozwi您ania "szyte na miar", na potrzeby dynamicznego rynku pracy.
Numer certyfikatu: KRAZ6760.

lokalizacja: Passau
e-mail: tischbierek@diwa-personalservice.pl
telefon: 887029961
komunikator: Opolska 30
www: http://www.diwapolska.pl

Og這szenie przeczytano 231 razy. Data wyga郾i璚ia: 27.04.2019 (przedlu czas emisji)