Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Junior Language Specialist with French, German, Portuguese or Spanish

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy:

Wymagania:o Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiówo Bardzo dobra znajomość jednego z języków: francuskiego, portugalskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego (min. C1)* znajomość języka angielskiego (min. B1) o Gotowość do ciągłego rozwojuo NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA zapewniamy pełne wdrożenie przez pierwsze miesiące pracy

Nasz klient oferuje:o Atrakcyjne warunki zatrudnieniao Kompleksowy program wdrożeniowyo Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowiskuo Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacjio Możliwości rozwoju oraz jasną ścieżkę karieryo Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)o Umowę o pracęo Pracę na pełen etat w oparciu o umowe o pracęo Międzynarodowe środowisko

Opis stanowiska:o Drobne tłumaczenia na potrzeby działów komunikacji, administracji, księgowości, zakupów lub logistykio Stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentamio Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j. obcym)o Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działuo Wprowadzanie dodatkowych danych do systemu w j. obcym

lokalizacja: Poznań