Ogłoszenie zamieszczone 05.02.2019, w kategorii Praca

Praktykant w Biurze Usług IT

Od prawie 30 lat dostarczamy oprogramowanie dla firm ubezpieczeniowych (zarówno polskich jak i zagranicznych), dla których tworzymy aplikacje desktopowe, webowe oraz mobilne. Nasze systemy są wielomodułowe i kompleksowe - opracowujemy rozwiązania z zakresu GUI, backendu, middleware oraz business inetlligence, wykorzystując mocno rozbudowane bazy danych. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, dzięki czemu od lat utrzymujemy pozycję lidera wśród dostawców IT dla ubezpieczeń.
Dołącz do nas!Wymagamy od Ciebie znajomości:o Systemów klienckich Windows.o Podstaw pakietu MS Office.o Podstawowych zagadnień sieciowych.o Programów do pracy zdalnej (RDP, VNC, konsole mmc).o Języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B1.
Mile widziana jest także:o Znajomość systemów UNIX na poziomie podstawowym.o Doświadczenie w zakresie rozwiązywania problemów w systemach Windows.Na co możesz liczyć?
CZAS. Szanujemy Twój czas. Pracujemy zadaniowo, oferując elastyczne godziny pracy.
ROZWÓJ. Jest ważny również dla nas. Zapewniamy udział w konferencjach, szkoleniach, certyfikacjach, a także możliwość prowadzenia wykładów dla społeczności branżowych i studentów uczelni technicznych. Prowadzimy bloga technologicznego, gdzie możesz publikować własne treści eksperckie.
SPORT. Uwielbiamy. Prowadzimy 8 sekcji sportowych m.in.: piłka nożna, żeglarstwo, narciarstwo, kolarstwo, gokarty, biegi, tenis stołowy. Dofinansujemy kartę Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich.
RODZINA. Jest dla nas ważna. Podczas wakacji i ferii zimowych organizujemy bezpłatne warsztaty dla dzieci pracowników. Oferujemy również dofinansowanie do żłobka oraz wyprawki szkolnej.
EKIPA. Jesteśmy zgraną paczką. Lubimy siebie nawzajem, dlatego wspólnie spędzamy czas w pracy oraz po godzinach. Chodzimy na imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne. Wspólnie jemy posiłki na stołówce firmowej oraz rozgrywamy zacięte mecze w piłkarzyki czy FIFĘ w naszych chillroomach.
OPIEKA. Jeśli podjęcie pracy w Atenie wiązałoby się dla Ciebie z przeprowadzką, wówczas otrzymasz od nas pakiet relokacyjny, a także dodatkową pomoc na miejscu. Nasza opieka to również indywidualny pakiet medyczny oraz zniżki na ubezpieczenie.Na czym będą polegały Twoje zadania?o Na obsłudze zgłoszeń w zakresie IT od użytkowników - przyjmowanie, realizacja, przekazywanie do dalszych linii wsparciao Na rozwiązywaniu zdalnym problemów programowych na stacjach roboczych użytkownikówo Na obsłudze systemu realizacji spraw IT oraz infolinii dla zgłoszeń ITo Na tworzeniu instrukcji rozwiązań problemów w bazie rozwiązań.o Na pracy zgodnie z procesami zdefiniowanymi przez ITIL

lokalizacja: Sopot
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 232 razy. Data wygaśnięcia: 07.03.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net