Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 20.04.2019, w kategorii Praca

Germaniści poszukiwani - praca z j. niemieckim B2

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group. Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC.
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego min. B2 i dobra angielskiego (B1/B2)- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych, - Sumienność i dokładność, NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIANasz klient oferuje:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia- Kompleksowy program wdrożeniowy - wszystkiego Cię nauczymy!- Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku i regularny kontakt z językami obcymi- Szansę na rozwój kariery w dużej, międzynarodowej organizacji- Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)Opis stanowiska:- Działania operacyjne w dziale księgowości (księgowanie faktur, zarządzanie zamówieniami etc.) w zależności od preferencji oraz doświadczenia- Praca w systemie SAP, - Kontakt z klientami w celu wyjaśniania niejasności w dokumentacji, - Procesowanie dokumentów księgowych,

lokalizacja: Łódź
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 13 razy. Data wygaśnięcia: 20.05.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net