Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

.Net Developer

NBCR Rekrutacja IT to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć, jako rzetelny partner.Obecnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:Wymagania:
Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Umiejętność tworzenia aplikacji w C# opartych na ASP.NET
Doświadczenie w tworzeniu kodu i testów jednostkowych
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (B2/C1)
Wykształcenie wyższe techniczne
Dobra organizacja pracy własnej oraz dbałość o szczegóły
Oferujemy:
Współpracę w oparciu o umowę o pracę
Pakiet multisport oraz opiekę medyczną
Szkolenia językowe
Uczestnictwo w licznych wydarzeniach integracyjnych
Doskonałą atmosferę pracy i pyszną kawę :)
Zakres obowiązków:
Praca przy kilku projektach, na każdym etapie tworzenia (od koncepcji, przez architekturę, projektowanie i implementację)
Stworzenie kompleksowego REST Web API
Praca w małych, dobrze skomunikowanych zespołach projektowych
Wykorzystywane technologie: Visual Studio 2015/2017, .NET Framework 4.6, ASP.NET WEB API

lokalizacja: Wrocław