Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Accountant with French min. B2

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group. Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC.
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.WYMAGANIA:
Absolwenci bądź studenci 4-5 roku studiów zaocznych (preferowane kierunki: finanse, księgowość ekonomia itp.)
Kilkumiesięczne doświadczenie w obszarze księgowości,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego (min. B2),
Nasz klient oferuje:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
Kompleksowy program wdrożeniowy,
Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku,
Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji,
Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
ZADANIA:
Wprowadzanie danych do systemu i księgowanie faktur przychodzących,
Kontakt z Klientem wewnętrznym oraz dostawcami w języku francuskim,
Uzgadnianie sald kont dostawców i kont pracowniczych
Przygotowywanie płatności,
Rozwiązywanie problemów i wyjaśnianie nieścisłości związanych z księgowaniem płatności,

lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie przeczytano 63 razy. Data wygaśnięcia: 04.05.2019 (przedluż czas emisji)