Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Java Script Developer

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 360 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Dla naszego Klienta w Krakowie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
znajomość programowania reaktywnego,
znajomość JS i Type Script,
doświadczenie z zakresu implementacji flux (redux, vuex itp),
znajomość GIT oraz narzędzi typu webpack.
Mile widziane:
znajomość rxjs,
wiedza z zakresu działania materiałów zabezpieczonych DRM,
wiedza z zakresu testów, znajomość testów,
doświadczenia w obszarze video.
Oferujemy:
konkurencyjne wynagrodzenie,
kartę MultiSport,
Medicover,
elastyczne formy zatrudnienia,
różnorodne projekty,
lekcje angielskiego z native speakerem,
dostęp do platform szkoleniowych: Plulralsight i Treehouse,
imprezy integracyjne i charytatywne.
Zadania:
tworzenie i rozwój oprogramowania,
praca w nowym projekcie - pisanie kodu od samego początku,
aktywne projektowanie i implementacja rozwiązań,
tworzenie dokumentacji technicznej,
współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

lokalizacja: Kraków