Programista C++

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.
Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!
Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy w  Specjalistów na stanowisko:Wymagane:
Doświadczenie w pracy z przetwarzaniem wideo lub równoważnym - w obliczeniach wydajności, takich jak internetowe gry 3D lub 360 video,
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji HTML5 działających w przeglądarkach Chrome, Firefox, Safari, Edge i Internet Explorer,
Doświadczenie w tworzeniu kodu C / C ++ od podstaw,
Gotowość do samodzielnego i szybkiego uczenia się nowych rzeczy potrzebnych do prawidłowej realizacji projektu,
Wykształcenie wyższe w Inżynierii Elektronicznej, Informatyce lub pokrewnej dziedzinie,
Język angielski umożliwiający swobodną komunikację.
Mile widziane:Doświadczenie w tworzeniu aplikacji telewizyjnych,
Doświadczenie w projektowaniu i implementacji kodeków kompresyjnych, w szczególności MPEG2, H.264, HEVC,
Zaangażowanie, motywacja w działaniu,
Obsługa sterownika video w standardzie Top Box,
Znajomość/doświadczenie z technologiami SmartTV( Tizen/ WebOS).
Dołącz do nas, a skorzystasz z:
Indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
Platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
Bonusu relokacyjnego, żeby być bliżej nas - jeżeli potrzebujesz,
Możliwości wyboru formy współpracy (UOP lub B2B),
Karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
Karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.
Miejsce pracy: praca 100% zdalna lub w biurze( Poznań/ Gdańsk) Zadania:
Opracowywanie oprogramowania dla nowych produktów,
Programowanie C ++ w systemie Windows i programowanie JavaScript, WebGL,
Integracja z komercyjnymi i open source'owymi bibliotekami,
Tworzenie specyfikacji technicznych, interfejsów API,
Wsparcie dla tworzonych rozwiązań,
Testowanie poprawności i wydajności tworzonego kodu,
Umiejętność oszacowania złożoności problemu i osadzenia go w skali czasowej.

lokalizacja: Poznań