Quality Assurance Engineer

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Dla naszego Klienta w Krakowie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
praktyczna znajomość programowania rozwiązań backenedowych (np. python),
praktyczna znajomość środowiska i narzędzi Linux,
znajomość bazy danych (np. SQL, MySQL),
umiejętność przeprowadzania analiz,
znajomość narzędzi wykorzystywanych w QA: np. JMeter, Selenium, WebPageTest,
znajomość języka angielskiego (B2/C1).
Oferujemy:
konkurencyjne wynagrodzenie,
kartę MultiSport,
Medicover,
elastyczne formy zatrudnienia,
różnorodne projekty,
lekcje angielskiego z native speakerem,
dostęp do platform szkoleniowych: Pluralsight i Treehouse,
program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
imprezy integracyjne i charytatywne,
pakiet relokacyjny.
Zadania:
zarządzanie procesem jakości wytwarzania oprogramowania, wspieranie tworzenia nowych standardów i dobrych praktyk,
ścisła współpraca z deweloperami, product ownerami, scrum masterami,
definiowanie wymagań jakościowych przy naszych produktach (Onet, Ring Publishing, Sympatia, Business Insider Polska, Newsweek, Vod i wiele innych),
budowanie wiedzy i dobrych praktyk jakości oprogramowania poprzez prezentacje, szkolenia wewnątrz firmy dla współpracowników, product ownerów, itd.
tworzenie i rozwijanie narzędzi QA,
definiowanie i tworzenie metryk i raportów jakościowych,
wsparcie w przeprowadzaniu zaawansowanych testów (np. wydajnościowych).

lokalizacja: Kraków