Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

DevOps Engineer

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 360 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Dla naszego Klienta w Krakowie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:WYMAGANIA:
min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
bardzo dobra znajomość środowiska Linux,
bardzo dobra znajomość chmury AWS,
doświadczenie w pracy z Docker,
bardzo dobra znajomość Kubernetesqqqqa,
doświadczenie z narzędziami do automatyzacji (ansible),
umiejętność pracy z GIT.
Mile widziane:
znajomość narzędzi CI (Jenkins),
dobra znajomość Nginx i HAProxy,
umiejętność tworzenia i zarządzania środowiskami o dużym obciążeniu,
znajomość tematyki video (kodeki, kontenery, dostarczanie video).
CO CI OFERUJEMY:
konkurencyjne wynagrodzenie,
kartę MultiSport,
Medicover,
różnorodne projekty,
lekcje angielskiego z native speakerem,
dostęp do platform e-learningowych,
program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetupach i konferencjach),
imprezy integracyjne i charytatywne,
pakiet relokacyjny.
ZADANIA:
wsparcie organizacji w migracji do chmury AWS,
utrzymywanie srodowisk AWS,
wsparcie developerów w dockeryzacji.

lokalizacja: Kraków