Asystent ds. raportów i analiz

Grupę TOM tworzy pięć spółek specjalizujących się w nowoczesnej oraz przyjaznej środowisku gospodarce surowcami wtórnymi. Spółki wchodzące w skład grupy, wzajemnie uzupełniają kompleksowy zakres realizowanej przez nas proekologicznej działalności. Wdrażając politykę systematycznego rozwoju od blisko 25 lat, wypracowaliśmy wiodące rynkowe pozycje w licznych obsługiwanych przez nas sektorach rynku. Zatrudniamy ponad 280 pracowników. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:Oczekiwania:- ukończony przynajmniej I stopień studiów oraz kontynuacja     nauki w formie studiów zaocznych lub w trybie indywidualnym, - mile widziana praktyka/staż w księgowości lub/i controllingu, - podstawowa, teoretyczna wiedza z zakresu rachunkowości, - umiejętności analityczne, - sumienność, dokładność, odpowiedzialność, - umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, - znajomość obsługi Excela.Oferujemy:- zatrudnienie na umowę o pracę, - ścieżkę rozwoju w dziale controllingu z możliwością     przyuczenia na specjalistę bądź starszego specjalistę, - szkolenia stanowiskowe, - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, - interesujące i dynamiczne środowisko pracy w młodym,      energicznym zespole.ogłoszenie skierowane jest do absolwentów studiów o kierunkach: ekonomia, finanse i rachunkowość
również dla tych, którzy ukończyli I stopień studiów, a dalszą naukę zamierzają kontynuować w formie studiów zaocznych
Zakres obowiązków:- rozliczanie raportów controllingowych, - analiza odchyleń kosztowych od założonych planów, - sporządzanie analiz i zestawień z zakresu controllingu operacyjnego, - przygotowywanie danych do raportów okresowych i ad hoc, - pomoc w tworzeniu i weryfikowaniu budżetu spółki, - dekretowanie i kontrola kosztów, - weryfikacja księgowań na kontach kosztowych.

lokalizacja: Szczecin