Og這szenie zamieszczone 06.02.2019, w kategorii Praca

M這dszy Specjalista ds. Administracyjno - Handlowych

NBC to innowacyjna firma specjalizuj帷a si w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 300 specjalist闚 na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestnicz w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowo軼i , w centrach us逝g wsp鏊nych, w przemy郵e i w du篡ch firmach IT.Dla naszego Klienta w Krakowie poszukujemy Specjalisty na stanowisko:Wymagania:
Je瞠li posiadasz wykszta販enie wy窺ze o profilu administracyjnym lub finansowo- ksi璕owym,
Masz co najmniej roczne do鈍iadczenie na podobnym stanowisku,
Bardzo dobrze znasz j瞛yk angielski oraz pakiet MS Office,
Jeste osob nie boj帷 si wyzwa, samodzieln, komunikatywn, zorganizowan i rzeteln,
Potrafisz pracowa pod presj czasu,
Masz u鄉iech od ucha do ucha i optymistyczn osobowo嗆.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o prac, w szybko rozwijaj帷ej si firmie,
Atrakcyjny model wynagrodze oraz benefit闚
Komfortowe warunki pracy,
Du穎 wyzwa, mo磧iwo嗆 rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych.
Opis stanowiska:
Przyjmowanie go軼i i obs逝ga spotka,
Obs逝ga korespondencji i dekretowanie dokument闚,
Obs逝ga program闚 benefitowych,
Nadz鏎 nad prawid這wym obiegiem dokument闚,
Wsparcie dzia逝 handlowego w aspekcie sporz康zania aneks闚, porozumie, wypowiedze,
Przygotowywanie raport闚, um闚, notatek oraz redagowanie pism,
Nadz鏎 nad kompletno軼i dokument闚,
Obs逝ga wewn皻rznej bazy danych.

lokalizacja: Krak闚

Og這szenie przeczytano 189 razy. Data wyga郾i璚ia: 08.03.2019