Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Analityk językowy z czeskim / francuskim

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Wymagania
Zaawansowana znajomość jednego z języków: czeskim LUB francuskim (B2+/C1).
Dobra znajomość języka angielskiego (B2).
Dobre umiejętności analityczne.
Łatwość w nawiązywaniu relacji.
Zaangażowanie, inicjatywa oraz chęć dalszego rozwoju.
Oferta
Ciekawa praca w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Międzynarodowy zespół przyjaznych osób.
Szeroki pakiet nieszablonowych benefitów.
Zadania
Analiza dokumentacji w języku obcym.
Tworzenie zestawień i raportów.
Bieżący kontakt mailowy z klientami firmy.
Współpraca m.in. z działami: księgowym, logistycznym i zakupowym.

lokalizacja: Warszawa