Service Delivery Manager

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.Do naszego zespołu w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne,
łatwość w nawiązywaniu kontaktu i utrzymywaniu relacji,
umiejętność negocjacji,
proaktywne podejście, kreatywność,
umiejętność dobrej organizacji czasu pracy.
Mile widziane:
znajomość branży IT i technologii,
doświadczenie w zarządzaniu zespołem IT i/lub zespołem rozproszonym,
doświadczenie w zarządzaniu projektami IT,
doświadczenie w sprzedaży,
dobra znajomość języka angielskiego,
wyższe wykształcenie i/lub podyplomowe na kierunkach: zarządzanie, MBA.
Oferujemy:
Medicover,
Multisport,
lekcje języka angielskiego,
elastyczne godziny pracy,
dostęp do platform szkoleniowych,
imprezy integracyjne i charytatywne.
Zakres obowiązków:
koordynacja całego procesu delivery: od zrozumienia potrzeb klienta, wsparcia procesu rekrutacji po stronie NBC, onboarding nowych specjalistów IT aż po zarządzanie zespołem i współpracę z managerami po stronie klientów NBC,
dbanie o rentowność operacji NBC oraz satysfakcję projektową członków zespołu,
rozwiązywanie trudności oraz minimalizowanie zagrożeń w ramach prowadzonych zespołów,
motywowanie i wspieranie rozwoju specjalistów IT, prowadzenie ocen okresowych,
regularne monitorowanie i ocena ryzyka rotacji w zespołach,
współpraca z działem handlowym oraz rekrutacji po stronie NBC.

lokalizacja: Katowice