Product Owner

Extradom jest liderem na rynku gotowych projektów domów. W branży funkcjonujemy od ponad 18 lat. Nasz serwis odwiedza ok 1 mln użytkowników miesięcznie. Należymy do Grupy Wirtualna Polska, która w swoim portfolio posiada serwisy takie jak: domodi.pl, allani.pl, totalmoney.pl, nocowanie.pl, wakacje.pl.Oczekujemy
Ugruntowanego doświadczenie jako Product Owner
Praktycznej umiejętność pracy w Scrumie
Znajomość produktów e-commercowych
Przygotowanie do pracy z zespołami developerskimi
Umiejętność logicznego myślenia oraz szybkiego podejmowania decyzji i brania odpowiedzialności za nie
Wysokiej umiejętności komunikacyjne, umiejętność jednoznacznego wyrażania swoich opinii
Charyzmy, umiejętność przekonywania do wizji oraz angażowania innych do wspólnych działań
Oferujemy:
Współpracujemy w formie, którą preferujesz
Oferujemy pakiet medyczny, kartę Multisport oraz ogrom innych benefitów
Rozpoczynamy pracę w elastycznych godzinach
Spełniamy marzenia pracowników
Mamy ogród na dachu
Mamy świeże owoce, warzywa, napoje i przekąski
Chodzimy w góry i na planszówki
Zakres obowiązków:
Dbanie o klarowną wizję rozwoju serwisów, tworzenie planu realizacji tej wizji oraz wyznaczanie KPI obrazujących zwiększenie wartości produktu
Zarządzanie backlogiem produktu
Stała współpraca z zespołem developerskim
Bieżący kontakt z interesariuszami: zarządem i przedstawicielami działów biznesowych
Monitorowanie poziomu zrozumienia celów w zespołach developerskich
Optymalizowanie wewnętrznych procesów w dziale

lokalizacja: Wrocław