Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 04.04.2019, w kategorii Praca

Program Stażowy w Dziale Spedycji

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki. Jesteśmy jedną z wiodących firm spedycyjnych i logistycznych w Europie Środkowej.Czekamy na studentów:
o Zaangażowanych oraz pozytywnie nastawionych do pracy i ludzi, o Odważnie podejmujących wyzwania, o Swobodnie posługujących się językiem angielskim, o Gotowych do pracy w czasie roku akademickiego, o Dyspozycyjnych w okresie wakacyjnym.Mamy dla Ciebie:o Ciekawą, pełną wyzwań pracę umożliwiającą rozwój, o Ambitne i odpowiedzialne zadania, o Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku, o Bardzo dobre warunki pracy, o Wsparcie kolegów i przełożonych.
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji.Studiujesz, ale chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w branży TSL?Weź udział w stażu i zaplanuj swoją ścieżkę rozwoju zawodowego. Zapraszamy do udziału w programie:
Program Stażowy w Dziale SpedycjiTwoją rolą będzie:
o Wsparcie pracowników Działu Spedycji podczas wykonywania ich obowiązków, o Zaznajomienie z obowiązującą dokumentacją, o Możliwość poznania od podstaw procesu realizowania przewozów drogowych, o Troska o wysoki standard realizowanych usług przewozowych.

lokalizacja: Stryków
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 144 razy. Data wygaśnięcia: 04.05.2019 (przedluż czas emisji)

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net