Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Asystent ds. administracji z niderlandzkim

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Wymagania:
komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego w mowie i piśmie
dobra znajomość języka angielskiego
wysoka motywacja do pracy i realizacji celów
odpowiedzialność i bardzo wysoka kultura osobista
sumienność i przywiązywanie wagi do szczegółów
bardzo dobra organizacja pracy
łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
Nasz klient oferuje:
Możliwości rozwoju
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Kompleksowy program wdrożeniowy
Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
Umowę o pracę
Opis Stanowiska:
wsparcie procesu digitalizacji
weryfikacja i archiwizowanie dokumentów
obsługa korespondencji
obsługa programów okołoksięgowych
wprowadzanie danych do programów wykorzystywanych w dziale
telefoniczna obsługa zagranicznych klientów

lokalizacja: Warszawa