Og這szenie zamieszczone 10.02.2019, w kategorii Praca

Absolwenci z j.niemieckim- BEZ DO名IADCZENIA

CEE Experts jest butikiem HR specjalizuj帷ym si w rekrutacjach oraz konsultingu zwi您anym ze sprzeda膨 oraz HR. Posiadamy do鈍iadczenie i specjalistyczn wiedz w obszarach BPO/SSC, IT, Sprzeda i Marketing, In篡nieria. Naszymi klientami s znane mi璠zynarodowe korporacje rozwijaj帷e si w 字odkowej Europie jak r闚nie polskie firmy b璠帷e synonimem sukcesu w swojej bran篡.Aktualnie dla naszego klienta z bran篡 BPO/SSC poszukujemy utalentowanych os鏏 ze znajomo軼i j瞛yk闚 obcych gotowych rozpocz望 lub kontynuowa swoj karier zawodow w mi璠zynarodowych strukturach.Wymagania:
znajomo嗆 j. niemieckiego na poziomie min. B2
komunikatywna znajomo嗆 j.angielskiego
dobra znajomo嗆 pakietu MsOffice, g堯wnie program闚 Word i Excel,
zaanga穎wanie, sumienno嗆 i obowi您kowo嗆
NIE WYMAGAMY DO名IADCZENIA
Nasz klient oferuje:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Kompleksowy program wdro瞠niowy (pakiet szkole wewn皻rznych)
Prac w ciekawym, wielokulturowym 鈔odowisku
Szans na rozpocz璚ie kariery w mi璠zynarodowej organizacji
Pakiet benefit闚 (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
Umow o prac
Zadania:
Przyjmowanie, procesowanie i uzgadnianie zam闚ie sp造waj帷ych globalnie
Zarz康zanie danymi - aktualizowanie ich w systemie i analizowanie
Wsparcie w przygotowywaniu raport闚 i zestawie na potrzeby dzia逝 ksi璕i g堯wnej
Prowadzenie konwersacji z klientem niemieckoj瞛ycznym
uczestnictwo w spotkaniach biznesowych

lokalizacja: Warszawa

Og這szenie przeczytano 118 razy. Data wyga郾i璚ia: 12.03.2019