Junior Business Support z j.holenderskim

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach oraz konsultingu związanym ze sprzedażą oraz HR. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach BPO/SSC, IT, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka holenderskiego (poziom C1)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)
Gotowość do ciągłego rozwoju
Sumienność i dokładność
Dyspozycyjność do pracy na pełny etat
Nasz klient oferuje:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Umowę o pracę
Kompleksowy program wdrożeniowy
Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku i regularny kontakt z językami obcymi
Szansę na rozpoczęcie kariery w dużej i międzynarodowej organizacji
Możliwości rozwoju (ścieżki specjalistyczne/menedżerskie)
Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
Obsługa w obszarze administracji, księgowości, zakupów lub logistyki zagranicznych placówek firmy
Kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami drogą mailową oraz telefoniczną
Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j. obcym)
Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działu
Wprowadzanie faktur i danych do systemu w języku obcym
Drobne tłumaczenia dokumentów i korespondencji na potrzeby działu

lokalizacja: Warszawa