Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 20.04.2019, w kategorii Praca

Praca bez doświadczenia j. niemiecki / francuski / szwedzki / duński

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group. Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC.
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka: niemiecki / francuski / szwedzki / duński (B2+) i dobra angielskiego (B2)- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych, - Sumienność i dokładność, Nasz klient oferuje:
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia- Kompleksowy program wdrożeniowy - wszystkiego Cię nauczymy!- Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku i regularny kontakt z językami obcymi- Szansę na rozwój kariery w dużej, międzynarodowej organizacji- Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)Opis stanowiska:- Dbanie o poprawny obieg dokumentacji (w zależności od działu: finansowej, księgowej, kadr i płac, szkoleniowej, zamówień), - Praca w systemie SAP- Kontakt z obcojęzycznymi Klientami biznesowymi w celu wyjaśniania niejasności w dokumentacji,

lokalizacja: Łódź
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 17 razy. Data wygaśnięcia: 20.05.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net