Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

PHP Developer

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 360 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Dla naszego Klienta w Krakowie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty PHP,
dobra znajomość PHP5,
dobra znajomość programowania obiektowego OOP,
dobra znajomość relacyjnych baz danych tj. Oracle, MySQL, PostgreSQL,
znajomość baz noSQL tj. MongoDB,
bardzo dobra znajomość jednego z frameworków MVC np.: Zend, Symfony, Kohana,
znajomość JavaScript,
znajomość technologii AJAX,
umiejętność pisania testów jednostkowych,
dobra znajomość jednego z systemów kontroli wersji SVN i/lub GIT,
dobra znajomość HTML/CSS umożliwiająca integrację wykonanych przez front-end szablonów,
bardzo dobra znajomość środowiska Linux(Debian),
znajomość Gradle, Docker, Npm.
Mile widziane:
znajomość zagadnień BigData dla relacyjnych baz danych,
znajomość elastic serach,
umiejętność konfigurowania systemów CI tj. Jenkins.
Oferujemy:
konkurencyjne wynagrodzenie,
kartę MultiSport,
Medicover,
różnorodne projekty,
lekcje angielskiego z native speakerem,
dostęp do platform e-learningowych,
program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetupach i konferencjach),
imprezy integracyjne i charytatywne,
pakiet relokacyjny.
Zadania:
wytwarzanie wydajnego, skalowanego oraz stabilnego oprogramowania,
uczestnictwo wytwarzaniu nowych funkcjonalności w istniejących aplikacjach jak i tworzenie nowych aplikacji pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi,
wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu, który operuje na bardzo dużych wolumenach danych,
praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily SCRUM, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting),
wykonywanie code review na pull-requestach,
szacowanie pracy w ramach przyszłych projektów.

lokalizacja: Kraków