Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 02.05.2019, w kategorii Praca

Młodszy Specjalista ds. Analiz i Rozliczeń Usług

Plus Kadra Sp. z o.o. - jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Analiz i Rozliczeń UsługWymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe
- znajomość obsługi komputera (umiejętność obsługi Pakietu MSOffice:Word, Excel) -cechy oczekiwane: zdolności analityczne, dyspozycyjność, dokładność i odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespoleOferujemy: -umowę o pracę z trzymiesięcznym okresem próbnym-pracę od poniedziałku do piątku -stabilne zatrudnienie-możliwość rozwoju-pracę w renomowanej firmie na rynku polskimZadania:
- Raportowanie wykonania wskaźników operacyjnych dla procesów, z zakresu działalności organizacji.
- Tworzenie wymagań do raportów i systemów raportowych, przygotowywanie prezentacji danych raportowych w celu dostarczania informacji dla potrzeb podejmowania decyzji.
- Bieżące przygotowywanie analiz ilościowych i jakościowych, w tym analiz zarządczych z obszaru utrzymania sieci na potrzeby zwiększania operacyjnej efektywności stref utrzymaniowych. Sporządzanie raportów analitycznych dla HRBA oraz tworzenie niestandardowych analiz i raportów w wyznaczonym zakresie i określonym czasie w celu pozyskania danych i zapewnienia bieżącej sprawozdawczości.
- Zapewnienie koordynacji wdrożenia i poprawności raportowania zdarzeń na sieci, współpraca z innymi jednostkami w zakresie.
- Wsparcie raportowe dla procesu implementacji różnych projektów operacyjnych, pod kątem kompleksowego raportowania wyników oraz wsparcie analityczne w tym zakresie. Udział w pracach zespołów projektowych w celu wsparcia procesu wdrażania nowych projektów. Wsparcie działu IT przy tworzeniu nowych aplikacji oraz rozwijaniu istniejących o nowe funkcjonalności.

lokalizacja: Warszawa
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 164 razy. Data wygaśnięcia: 01.06.2019 (przedluż czas emisji)

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net