Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Junior Language Specialist

CEE Experts by L.M. International Group Sp. z o.o.W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach w obszarach Administracji, Human Resources, Zarządzania Zamówieniami, Obsługi Klienta, Logistyki, IT.Oczekiwania wobec kandydatów:
Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych
Bardzo dobra znajomość jednego z następujących języków: niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, czeski, słowacki, fiński, duński, szwedzki, norweski, niderlandzki, hebrajski, portugalski
Dobra znajomość języka angielskiego
Dodatkowe doświadczenie w pracy z językami - mile widziane
Gotowość do ciągłego rozwoju
Oferujemy:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
Kompleksowy program wdrożeniowy, szkolenia doszkalające oraz kursy językowe
Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
Pakiet benefitów (Multisport, karta lunchowa, Sodexo, Vouchery, etc.)
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Zainteresowany/a? Zaaplikuj korzystając z przycisku poniżej.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Przesyłając swoje dane osobowe w postaci CV i/lub listu motywacyjnego na adres email, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych poprzez firmę CEE Experts by L.M. International Group sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Ponadto oświadczam, że podane przeze mnie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich."Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. W każdym czasie możesz zgodę odwołać. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Więcej informacji dostępne tutaj: http://ceeexperts.pl/pl/polityka-prywatnosci/
Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie przesyłaj CV.Opis stanowiska:
Drobne tłumaczenia na potrzeby działów komunikacji, administracji, księgowości, zakupów lub logistyki
Obsługa w jednym z działów: komunikacji/administracji, księgowości, zakupów, logistyki zagranicznych placówek firmy
Stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami
Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j. obcym)
Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działu
Księgowanie i wprowadzanie faktur
Wprowadzanie dodatkowych danych do systemu w j. obcym

lokalizacja: Kraków