Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Oracle Developer

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.
Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!
Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
minimum 3 lata z zakresu projektowania, implementacji i wdrażania systemów informacyjnych w środowisku bazy danych Oracle,
dobra znajomość RDBMS Oracle 11g / 12c w zakresie projektowania baz danych i aplikacji,
bardzo dobra znajomość SQL oraz PL/SQL,
znajomość zagadnień inżynierii systemów informatycznych oraz metodyki ich wytwarzania.
Będziesz mógł skorzystać z:
indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
platformy e-learningowej, żeby być na czasie z nowinkami IT
bonusu relokacyjnego, jeśli potrzebujesz,
pakietu Multisport, żebyś zawsze był w formie
karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.
Zadania:
prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w systemach informatycznych opartych o technologie Oracle,
projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów ETL,
projektowanie baz danych i martów raportowo-analitycznych,
testowanie rozwiązań informatycznych,
opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej,
przygotowywanie pakietów instalacyjnych oprogramowania,
przygotowywanie odbiorów oprogramowania i uczestnictwo w przekazywaniu systemów do eksploatacji,
tworzenie, aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu.

lokalizacja: Warszawa