Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 09.05.2019, w kategorii Praca

Pracownik ds. Obsługi Klienta Biznesowego - Wrocław

W związku z uruchomieniem nowego projektu dla naszego Klienta, lidera w branży energetycznej poszukujemy:

Pracownika ds. Obsługi Klienta Biznesowego

Rodzaj pracy: tymczasowa umowa zlecenie od zaraz do 31.07.2019r. z możliwością przedłużenia w przypadku kontynuacji projektu.

Miejsce pracy: WrocławWymagania:

- wykształcenie minimum średnie, - dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office, zwłaszcza excel, - umiejętność pisania i redagowania pism, - komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, - bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany, - umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy:

- pracę w prężnie działającej firmie w administracji biurowej, - wynagrodzenie 14, 70 zł brutto za godzinę pracy, - praca w dni robocze w godz. 07:00-15:00 z uwagi na dostęp do systemów informatycznych, - praca nie jest związana z telemarketingiem i call center.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem numeru referencyjnego.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli ZGODNIE z poniższą treścią:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez agencję, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

Certyfikat Agencji 10301Zakres czynności:

- kompletacja dokumentów do zawarcia umów o dostawę energii elektrycznej, - weryfikacja oraz kontrola poprawności zapisów w umowach energetycznych, - skanowanie korespondencji do wewnętrznego programu obiegu dokumentów, - wprowadzanie danych do systemu oraz obsługa systemu umów, - obsługa korespondencji z klientami biznesowymi, - ścisła współpraca z opiekunami klientów biznesowych, - pozostałe prace administracyjno-biurowe związane z obsługiwanym obszarem zadań.

lokalizacja: Wrocław
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 78 razy. Data wygaśnięcia: 08.06.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net