Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Pracownik biurowy

Firma Topaz do swojego Centrum Logistycznego Produktów Świeżych w Starym Opolu k. Siedlec (woj. mazowieckie) poszukuje
Pracownika biurowegoOczekiwania:o aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia), o dyspozycyjność - praca w systemie 2- zmianowym, o dokładność i dobra organizacja pracy, o mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w branży spożywczejOferujemy:
umowę o pracę, dodatki premiowe dla pracowników, np. karta premiowa, talony na święta
stabilne miejsce pracy w rozwijającej się firmie i możliwość rozwoju zawodowego
dobrą atmosferę pracy
możliwość skorzystania z opieki medycznej dla pracowników i ich rodzin oraz z ubezpieczenia na życie
Zakres obowiązków:
przyjmowanie, weryfikowanie i kompletowanie właściwych dokumentów księgowych, dotyczących zamówień ze sklepów,
fakturowanie, praca w systemie księgowo-magazynowym
weryfikacja zgodności dokumentów od dostawców i producentów z zamówieniem oraz wyjaśnianie rozbieżności,

lokalizacja: Stare Opole

Ogłoszenie przeczytano 253 razy. Data wygaśnięcia: 28.05.2019 (przedluż czas emisji)