Administrator Systemów

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.Obecnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:Wymagania:
Doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora Systemów (min. 3 lata)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Bardzo dobra znajomość Microsoft SharePoint
Dobra znajomość: Windows Server, sieci, web serwery, SQL
Oferujemy:
Elastyczną formę współpracy (UoP, B2B)
Elastyczny czas pracy (START od: 07:00 - 10:00)
Współpracę z zespołami międzynarodowymi
Benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport
Świeże owoce i pyszna kawa :)
Zadania:
Udział w projektach znajdujących się na różnych etapach, od wytwarzania oprogramowania (wsparcie programistów w różnego rodzaju konfiguracjach), przez wdrożenie aż po utrzymanie.

lokalizacja: Wrocław