Specjalista ds. Hurtowni Danych

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 400 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.Do naszego zespołu w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
zaawansowana znajomość języka SQL,
doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów biznesowych,
podstawowa znajomość języka Java lub Python,
chęć poszerzania wiedzy o nowe technologie,
znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie b1.
Oferujemy:
pakiet relokacyjny,
konkurencyjne wynagrodzenie,
Medicover,
kartę Multisport,
lekcje języka angielskiego,
dostęp do platform szkoleniowych,
różnorodne projekty,
program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup"ach i konferencjach),
imprezy integracyjne i charytatywne.
Opis stanowiska:
administracja hurtownią danych,
analiza potrzeb biznesowych,
tworzenie dokumentacji technicznej,
przygotowywanie kwerend SQLowych,
budowa raportów,
praca w środowisku cloudowym.

lokalizacja: Katowice