Mechanik autobusów ze znajomością języka angielskiego (K/M) - ilustracja ogłoszenia

Mechanik autobusów ze znajomością języka angielskiego (K/M)

Miejsce pracy Affligem i Oudenaarde (Belgia)
Obowiązki:
• Konserwacja autobusów (wewnątrz i na zewnątrz)
• Montaż części do autobusu
• Bieżąca diagnoza i naprawa drobnych usterek np. silnika, akumulatora, wymiana opon, naprawa skrzyni biegów etc. ( w przypadku poważniejszych uszkodzeń sprzęt trafia do specjalisty)
• Drobne naprawy spawalnicze
Wymagania:
• Doświadczenia jako mechanik autobusów
• Wykształcenia kierunkowego
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
• Chęci do pracy w nadgodzinach i weekendy
Oferujemy:
• Legalne i długoterminowe zatrudnienie zgodnie z prawem belgijskim wraz z pełnym ubezpieczeniem społecznym i zdrowotnym, oraz prawem do belgijskiej emerytury
• Zakwaterowanie płatne w wysokości 72 euro/ tydzień (pokoje jednoosobowe)
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności, od 15, 60 € - 16, 41 € brutto/h + premia za nadgodziny + premia za pracę na telefon + kupon żywnościowy
• Nawet 125 € brutto zwrotu kosztów dojazdu, po przepracowanych czterech tygodniach + coroczny bonus 8, 33% rocznego wynagrodzenia+ bonus wakacyjny 15, 38% rocznego wynagrodzenia
• Zasiłek rodzinny na każde dziecko
• Transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy
Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz - wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem +48 668 817 007
Możesz także wysłać Swoje CV na adres: i.mazur@diwa-personalservice.pl

e-mail: i.mazur@diwa-personalservice.pl
telefon: 668817007