Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Ogłoszenie zamieszczone 09.05.2019, w kategorii Praca

(Miejsce pracy: Łódź) Wsparcie administracji z j. niemieckim lub francuskim

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group. Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np. tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO/SSC.
Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Wymagania:o Bardzo dobra znajomość języka francuskiego / niemieckiego - poziom min. B2, o Język angielski na poziomie B1/B2, o Chęć rozwoju i nauki, otwartość na nowe wyzwania, o NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIANasz klient oferuje:o Atrakcyjne warunki zatrudnieniao Stabilizację zawodową - umowę o pracęo Kompleksowy program wdrożeniowyo Pracę w międzynarodowej organizacji i szansę na rozwójo Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do kursów językowych i certyfikatów, wejściówki do kin, teatrówMIEJSCE PRACY: ŁÓDŹZadania:
o Przyjmowanie zamówień i ich koordynacja, o Zarządzanie zamówieniami i fakturami w programie SAP, o Współpraca z innymi placówkami zagranicznymi, o Administracja biurowa i wsparcie działu,

lokalizacja: Łódź
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 72 razy. Data wygaśnięcia: 08.06.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net