Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Inżynier Oprogramowania C++

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:WYMAGANIA:
Wyższe wykształcenie techniczne
Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego
Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania
Doświadczenie komercyjne z C ++
Praktyczna znajomość języka C # (z technologią .NET)
Praktyczna znajomość zasad programowania obiektowego
Znajomość języka angielskiego (min. B2)
MILE WIDZIANE:Znajomość: HTML5, JavaScript
Wiedza na temat rozwoju i ram SCRUM
Doświadczenie z SQL, Visual Studio i GIT
OFERUJEMY:
Umowę o pracę
Międzynarodowe projekty
Pracę w młodej, dynamicznej, ugruntowanej i stabilnej firmie
Benefity: (prywatna opieka medyczna, imprezy integracyjne, finansowanie zajęć sportowych i rekreacyjnych)
Elastyczny czas pracy (START 08:00-10:00)
OBOWIĄZKI:
Rozwój nowych funkcjonalności i utrzymanie istniejących
Testowanie modułu i integracji oraz naprawianie błędów
Analiza, projektowanie i szacowanie zgodnie ze specyfikacją
Utrzymywanie dokumentacji programisty
Zarządzanie środowiskiem programistycznym

lokalizacja: Wrocław