Java Developer

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 360 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.Dla naszego Klienta w Krakowie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
tytuł licencjata z Informatyki lub kierunku pokrewnego,
minimum 2-3 lata doświadczenia w środowisku Java,
język angielski umożliwiający swobodną komunikację.
Używane technologie:
Java 8,
Spring,
SQL DB Engine - Oracle and SQLServer,
GUI,
AngularJS,
Hazelcast,
Apache CXF,
SOAP,
REST.
Oferujemy:
konkurencyjne wynagrodzenie,
karta MultiSport,
Medicover,
różnorodne projekty,
lekcje angielskiego z native speakerem,
dostęp do platform e-learningowych,
program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
imprezy integracyjne i charytatywne.
Obowiązki:
projektowanie i wdrażanie aplikacji w Javie,
refaktoryzacja i optymalizacja istniejących algorytmów i implementacji,
analiza i wdrożenie wymagań programowych,
pisanie dokumentacji oprogramowania (projekt, specyfikacja),
aktywny udział w pracy i decyzjach zespołu.

lokalizacja: Kraków