Menedżer Zespołu Sprzedaży

Chcesz rozwijać kompetencje menedżerskie i zbudować własny zespół ?
Dążysz do osiągnięcia niezależności finansowej ?
Zgłoś swoją kandydaturę do Avivy na stanowisko:

Idealnego kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:
doświadczenie w sprzedaży - mile widziane w branży ubezpieczeniowej,
doświadczenie w rekrutacji,
wyższe wykształcenie,
inicjatywa w działaniu,
nastawienie na sukces

Naszym menedżerom oferujemy :
motywacyjny system wynagradzania w postaci: prowizji, nadprowizji, premii,
jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
profesjonalny system szkoleń menedżerskich,
wsparcie w każdym etapie wdrożenia zawodu

Najważniejsze zadania menedżerskie :
rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych współpracowników,
odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży,
szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu,
dbanie o jakość sprzedaży,
uczestniczenie w projektach o charakterze sprzedażowym i rekrutacyjnym

lokalizacja: Bydgoszcz