Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Java Developer

Cyclad - jesteśmy międzynarodową firmą konsultingową działająca w branży IT/ICT. Zajmujemy się outsourcingiem rozwiązań HR i usług informatycznych. Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży automatyki przemysłowej i robotyki poszukujemy osoby, która dołączy do 10- osobowego zespołu specjalistów jako Java Developer i będzie pracować w projekcie dedykowanym dla branży paliwowej. Firma ta od ponad 25 lat tworzy rozwiązania dla klientów w kraju i za granicą. Stworzone przez nich systemy działają w przemyśle motoryzacyjnym, cementowo-wapienniczym, energetycznym i paliwowym, a także w hutnictwie i metalurgii, branży meblowej, spożywczej oraz papierniczej.Wymagania:o Umiejętność programowania w Java na poziomie zaawansowanymo Znajomość technologii opartych o Java (Spring, Eclipse, Dojo, Maven, Jenkins, PostgreSQL, MuleSoft)o Min. 2 lata praktycznego doświadczenia w programowaniu i projektowaniu systemów informatycznych dostępnych w przeglądarce internetowej, stworzonych w oparciu o technologie Javao Podstawowa znajomość administracji Linux (Centos, Ubuntu)o Wysokie umiejętności interpersonalne oraz zdolności analityczneo Znajomość j. angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym, umożliwiająca tworzenie dokumentacji technicznejo Wykształcenie wyższe (kierunek: informatyka lub pokrewny)Oferujemy:o Prywatne ubezpieczenie medyczneo Kartę Multisporto Narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celówo Kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowaniao Możliwe zagraniczne wyjazdy wdrożenioweo Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektachInformacje o projekcie:o Branża: Automatyka przemysłowa, robotykao Godziny pracy: Elastyczneo Praca zdalna: 1 dzień w tygodniu po okresie próbnymo Wynagrodzenie: 350-500 PLN/dzień+ VAT (w zależności od doświadczenia)o Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub B2B

Zakres obowiązków:o Uczestnictwo w projekcie dla branży paliwowejo Udział w tworzeniu i rozwijaniu rozwiązań bazujących na platformie Javao Wsparcie utrzymania i administrowania platform i aplikacji Javao Tworzenie raportów, definiowanie i formatowanie zmian oraz ich implementacja i wizualizacja

lokalizacja: Gliwice