Ogłoszenie zamieszczone 15.03.2019, w kategorii Praca

Asystent ds. tworzenia dokumentacji technicznej IT

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 15 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.
ESKOM ma status partnerski HP Enterprise Platinum Partner, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27011:2013.
Dla zespołu wdrożeniowego (firma dystrybucyjna) poszukujemy osoby na stanowisko:o Ok. 1 rok doświadczenia w obszarze testowania systemów informatycznych, o Znajomość zagadnień związanych z dokumentowaniem wymagań do systemu informatycznego, o Znajomość narzędzi wspomagających proces testowania (np. JIRA), o Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, o Umiejętność pracy w zespole, o Dokładność i systematyczność, o Mile widziana znajomość zagadnień testowania lub chęć rozwoju w tym kierunku, o Elastyczne formy współpracy: umowa zlecenie, B2B, umowa o pracę, o Dostęp do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, o Pracę w wykwalifikowanym zespole, o Udział w startach drużyny kolarskiej MTB.o Tworzenie dokumentacji procesów, o Uczestniczenie w opracowaniu scenariuszy testowych, o Koordynowanie testów systemu z udziałem użytkowników, o Zarządzanie dokumentacją projektową, o Udział w testowaniu oraz potencjalnie w konfiguracji testów automatycznych,

lokalizacja: Warszawa, Bronisze
www: http://aplikuj.hrlink.pl/ap...

Ogłoszenie przeczytano 143 razy. Data wygaśnięcia: 14.04.2019

© Copyright MojaGazeta.net, All Rights Reserved
Layout: © RevolWEB, Code: © IntegraDesign

mojagazeta.net