iOS Developer [Regular/Senior]

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.
Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!
Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy w Łodzi Specjalistów na stanowisko:Wymagania:
min. 4-letnie doświadczenie w programowaniu, w tym 2 lata na platformie iOS,
bardzo dobra znajomość Swift,
doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD,
umiejętność pisania testów jednostkowych, funkcjonalnych i automatycznych( UI testy),
doświadczenie z GIT,
doświadczenie w tworzeniu aplikacji w architekturze client-server.
Mile widziane umiejętności:
znajomość Objective-C,
znajomość zagadnień relacyjnych baz danych.
Dołącz do nas, a skorzystasz z:
indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.
Zadania
projektowanie i rozwijanie aplikacji klienckiej na systemie iOS,
rozwój aplikacji w obszarze: poprawy wydajności, efektywnej i bezpiecznej komunikacji z serwerami,
współpraca z zespołem Scrumowym, zespołem DevOps oraz biznesem,
testowanie aplikacji.

lokalizacja: Łódź