Front-End Developer

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.
Obecnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:Wymagania:
Minimum 2 lata pracy na stanowisku Programisty Front-end
Bardzo dobra znajomość Angular, HTML5, CSS3
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Wykorzystywane technologie:JIRA
Confluence
SCRUM & Kanban
Jenkins
Git
Oferujemy:
Forma zatrudnienia: B2B
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy zdalnej
Pracę w ścisłym centrum Poznania
Pakiet medyczny i sportowy
Obowiązki:
Analiza wymagań projektowych
Tworzenie architektury systemu
Implementacja i testowanie aplikacji
Konsultacje projektów UI/UX z działem graficznym
Praca z dokumentacją - dokumentowanie kodu oraz aktualizacja wymagań biznesowych i technicznych
Udział w spotkaniach zaplanowanych dla zespołu developerskiego

lokalizacja: Poznań