Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Konsultant Językowy - Back Office - język niemiecki

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO/SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.M. International Group.Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Wymagania:
Bardzo dobra znajomość j.niemieckiego w mowie i piśmie
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
Znajomość MS Office (w szczególności Excel)
Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane
Komunikatywność
Samodzielność i skrupulatność
Znajomość SAPa będzie dodatkowym atutem
Nasz klient oferuje:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie + premie
Możliwość nawiązania długofalowej współpracy
Dogodną lokalizację biura blisko metra
Benefity: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej MultiSport, katrę lunchową i kartę My Benefit
elastyczne godziny pracy (7-10)
Zadania:
Procesowanie zamówień składanych przez klientów drogą mailową, faxem
Wystawianie not i faktur korygujących
Sprawdzanie dokumentacji pod względem poprawności językowej
Odpowiadanie na zapytania klientów poprzez telefon i mail
Wprowadzanie zamówień do systemu
Współpraca z innymi działami firmy
Inne czynności mające na celu usprawnienie pracy działu obsługi klienta

lokalizacja: Warszawa