Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Software Engineer

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:Wymagania:
2-letnie doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu systemów IT
Doświadczenie w Python/ C# oraz JavaScript, HTML5, CSS
Otwartość na pracę z różnorodnymi bibliotekami i frameworkami
Umiejętność pracy zespołowej
Oferujemy:
Współpraca: B2B
Wspólne planowanie ilości zadań w tygodniowym sprincie i estymowanie czasu niezbędnego do ich realizacji na groomingach
Autonomię w realizacji technicznych rozwiązań
Pakiet szkoleń
Komfortowe warunki pracy w biurze z widokiem na Wartę!
Pakiet benefitów (OKSystem, zajęcia z j. angielskiego, imprezy integracyjne)
Zadania:
Projektowanie, implementowanie funkcji produktów, przetwarzanie danych i rozwijanie API
Kontrola wydajności i błędów
Wyszukiwania w dużych zbiorach danych
Tworzenie rozwiązań fault - tolerant (on-site)
Konstruowanie intuicyjnych interfejsów
Projektowanie produktu zorientowanego na integracje z systemami dziedzinowymi

lokalizacja: Poznań