Praca wakacyjna – 15,20€ b/h (K/M) - ilustracja ogłoszenia

Praca wakacyjna – 15,20€ b/h (K/M)

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech – Monachium, poszukujemy osób do pracy na stanowisku pomocy kuchennej i do pracy w sklepach z pamiątkami. Praca w renomowanym koncernie samochodowym.
Opis stanowiska pracy:
- obsługa/ kontakt z klientem,
- obsługa kasy fiskalnej,
- kontrola jakościowa/ ilościowa towaru,
- utrzymywanie higieny oraz czystości w miejscu pracy
Pracodawca oferuje:
- atrakcyjne warunki finansowe – stawka wzrastająca,
- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
- zapewniamy mieszkanie
Wynagrodzenie wzrastające:
- od pierwszego dnia – 15, 20€ b/h,
- po trzech miesiącach – 16, 11€ b/h,
- po sześciu pełnych miesiącach kalendarzowych 16, 38€ b/h
Pracodawca wymaga:
- znajomości języka niemieckiego,
- mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku (pomoc kuchenna; sprzedawca; kelner; obsługa klienta itp.)
Abyście mogli być zatrudnieni na prawach studenta, musicie zabrać ze sobą zaświadczenie o przerwie semestralnej (Immatrikulationsbescheinigung).
Link do pobrania dokumentu:
https://www.arbeitsagentur.de/web/wcm/idc/groups/pub lic/documents/webdatei/mdaw/mji2/~edisp/l6019022dstbai64 8016.pdf
Zaświadczenie takie musi zostać podbite w sekretariacie Waszej uczelni.
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.

e-mail: i.mazur@diwa-personalservice.pl
telefon: 668817007

Ogłoszenie przeczytano 391 razy. Data wygaśnięcia: 04.06.2019 (przedluż czas emisji)