Takie ogłoszenie nie istnieje. Poniżej znajduje się losowo wybrane ogłoszenie:

Młodszy Specjalista w DZIALE TRANSPORTU

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego rejestru pod numerem 9305. Powstała na początku 2013 roku. Tworzy ją kreatywny zespół specjalistów, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży HR. Wyjątkowość MK INTERIM polega na fachowym i bardzo elastycznym dopasowaniu
rozwiązań pozwalających zredukować koszty w zakresie obsługi personalnej procesów.
Dbamy o każdego naszego pracownika i umożliwiamy sprawny(bezpieczny) rozwój na rynku pracy.
WWW.MKINTERIM.PL
Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób z doświadczeniem do pracy na stanowisko:
Stanowisko: MŁODSZY SPECJALISTA W DZIALE TRANSPORTU
organizacja i monitowanie transportu
Miejsce pracy: Moszna Parcela-BrwinówWYMAGANIA
wykształcenie min. Średnie (w trakcie wyższego) preferowane kierunki logistyczne;
znajomość obsługi komputera (raporty Excel)
wysoka dyscyplina i organizacja pracy;
zdolność analitycznego myślenia;
komunikatywność;
dodatkowym atutem będzie znajomość procedur eksportowo-importowych
OFERUJEMY
zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej;
możliwe zatrudnienie bezpośrednio u klienta (umowa o pracę po okresie próbnym)
atrakcyjne wynagrodzenie- od 18, 00 złh;
PREMIE za wyniki w pracy;
stabilne zatrudnienie;
SYSTEM PRACY I zmianowy- 9.00-17.00
OPIS STANOWISKA
obsługa klienta;
organizacja transportu krajowego;
planowaniem transportu krajowego i organizacją dostaw we współpracy z innymi osobami z działu;
koordynacja kierowców;
wyjaśnianie reklamacji;
tworzenie raportów;
organizacja obrotu palet;
prace pomocnicze w Dziale Transportu ;

lokalizacja: Moszna-Parcela